SINADURAK

10:30 | 20:00
05 Osteguna
Marikita Tambourin
M. liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 19:00
05 Osteguna
Fermin Balentzia
Fermin Balentzia. Kantuari emana
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 17:30
05 Osteguna
Alos Quartet
Lau
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

10:30 | 12:30
05 Osteguna
John Andueza
Magali ez dago bakarrik
Artekale 92
ELKAR

10:30 | 19:00
05 Osteguna
ETS (En Tol Sarmiento)
Aukera Berriak
Artekale 53
EN TOL SARMIENTO

10:30 | 19:30
05 Osteguna
Igor Meltxor
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 19:00
05 Osteguna
Ahoztar Zelaieta
El narco oasis vasco
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
05 Osteguna
Adrián Martín Ceregido
Novela negra
Goienkale 82
ADRIáN MARTíN. NOVELA NEGRA

10:30 | 11:00
05 Osteguna
lllll
lllll
Artekale 23
GEREDIAGA ELKARTEA

10:30 | 20:00
05 Osteguna
Joseba Aurkenerena Barandiaran
Izena eta Izana liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 14:00
05 Osteguna
Zea Mays
Atera
Goienkale 58
ZEA MAYS- GARDEN RECORDS

10:30 | 20:00
05 Osteguna
Kalakan
Kalakan taldearen diskoak
Goienkale 91
KALAKAN/SAROIA

10:30 | 19:30
05 Osteguna
Igor Meltxor
¡Hagan juego!
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 19:00
05 Osteguna
Mikel Antza
En país extraño
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
05 Osteguna
Jakoba Errekondo
Bizi Baratzea
Artekale 30
ARGIA

10:30 | 19:00
05 Osteguna
Sabino Cuadra
¡No os importe matar!
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 14:00
05 Osteguna
Saroa Bikandi eta Peru Madalena
Azalerako IPuinak Cd a
Goienkale 72

10:30 | 19:00
05 Osteguna
Mikel Santos 'Belatz'
Gerezi Garaia
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
05 Osteguna
Agus Barandiaran
Topa-K (Korrotnzi & DJ Makala)
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 20:00
05 Osteguna
Agus Barandiaran
Korrontzi Dantzan
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 19:00
05 Osteguna
Markel Ormazabal
...eta segi aurrera!
Barrenkale 9
TXALAPARTA

11:00 | 14:30
05 Osteguna
Keu Agirretxea
Ura eta bakea
Artekale 62
AIRAKA

11:00 | 14:00
05 Osteguna
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

11:00 | 13:30
05 Osteguna
Dupla
Folkore
Artekale 52
BIDEAN PRODUKZIOAK

11:00 | 13:00
05 Osteguna
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

11:00 | 13:00
05 Osteguna
Asel Luzarraga
Inoren munduan
Artekale 92
ELKAR

11:00 | 13:30
05 Osteguna
Jon Arretxe
Mesfidatu hitzez
Goienkale 105
EREIN

11:00 | 14:30
05 Osteguna
Sutan
A-B
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

11:00 | 14:30
05 Osteguna
Agurtzane Estrada
ECOS DE REALIDAD
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

11:00 | 13:00
05 Osteguna
Jose Luis Otamendi
Disoluzio agiriak
Barrenkale 46
SUSA LITERATURA

11:00 | 13:30
05 Osteguna
Aritza Bergara
Jentilak, gure arbasoen azken sekretua
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

11:30 | 13:30
05 Osteguna
Garbiñe Ubeda
Mehatxua
Artekale 92
ELKAR

12:00 | 14:00
05 Osteguna
Txema Garcia
Lava y ceniza
Goienkale 11
TXERTOA

12:00 | 13:00
05 Osteguna
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

12:00 | 16:00
05 Osteguna
Yolanda Arrieta
Ataria
Barrenkale 52
DENONARTEAN

13:00 | 14:00
05 Osteguna
Thierry Biscary
Manez B.
Goienkale 49
KALAPITA PRODUCTIONS

14:00 | 17:00
05 Osteguna
Mari Romero
La casa de la Buhardilla liburua
Goienkale 73

14:00 | 17:00
05 Osteguna
Patxi Angulo Martin
Zaldiaren jokoak. Xakeen hisoria bat
Goienkale 73

15:00 | 17:00
05 Osteguna
Josu Zuberogoitia Espilla eta Aitor Zuberogoitia Espilla
Zalantzen amaiera. Argien Mendetik Irudiaren Arora
Barrenkale 32
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

15:30 | 19:30
05 Osteguna
ainara garcia goitiandia
cómeme la flor
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

16:00 | 20:00
05 Osteguna
Agurtzane Estrada
ECOS DE REALIDAD
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:00 | 20:00
05 Osteguna
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 18:00
05 Osteguna
Txema Garcia
Lava y ceniza
Goienkale 11
TXERTOA

16:00 | 18:30
05 Osteguna
Miren Agur Meabe
Hezurren erretura
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

16:00 | 20:00
05 Osteguna
Revolta Permanent
Lobotomiak
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

16:00 | 19:00
05 Osteguna
Jose Luis Otamendi
Disoluzio agiriak
Barrenkale 46
SUSA LITERATURA

16:00 | 19:00
05 Osteguna
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
Ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

16:30 | 18:00
05 Osteguna
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

16:30 | 20:00
05 Osteguna
Iñaki Urdangarin
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:30 | 20:00
05 Osteguna
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

17:00 | 20:00
05 Osteguna
Uxue Alberdi
Kontrako eztarritik
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

17:00 | 19:00
05 Osteguna
Kirmen Uribe
17 segundo
Barrenkale 46
SUSA LITERATURA

17:00 | 20:00
05 Osteguna
Maria Uriarte
Azalerako ipuinak Cd a
Goienkale 72

17:00 | 18:00
05 Osteguna
Unidad Alavesa
San Danetio - CD berria
Artekale 61
GOR MUSIKA

17:00 | 18:00
05 Osteguna
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

17:00 | 19:00
05 Osteguna
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

17:30 | 20:00
05 Osteguna
Oreka TX
Koklea
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

17:30 | 19:30
05 Osteguna
Ascension Badiola
Individuas peligrosas
Goienkale 11
TXERTOA

17:30 | 20:00
05 Osteguna
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

18:00 | 20:00
05 Osteguna
Sua
Ordu beltzak
Artekale 62
AIRAKA

18:00 | 20:00
05 Osteguna
Unai Ormaetxea eta Alex Txikon
Mundu bat motxilan - Alex Txikonen menditazioak
Goienkale 28
SUA EDIZIOAK

18:30 | 20:00
05 Osteguna
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

19:00 | 20:00
05 Osteguna
Joana Ziganda eta Iker Uribe
Xaxardi
Goienkale 73

10:30 | 15:00
06 Ostirala
Alos Quartet
Lau
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

10:30 | 20:00
06 Ostirala
Jakoba Errekondo
Bizi Baratzea
Artekale 30
ARGIA

10:30 | 20:00
06 Ostirala
ETS (En Tol Sarmiento)
Aukera Berriak
Artekale 53
EN TOL SARMIENTO

10:30 | 20:00
06 Ostirala
Agus Barandiaran
Korrontzi Dantzan
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 19:00
06 Ostirala
Harkaitz Cano. Adur Larrea
Antzara Eguna
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 19:00
06 Ostirala
Iñaki Egaña
Historia vasca de la humanidad
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 14:30
06 Ostirala
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

10:30 | 14:00
06 Ostirala
Juan Carlos Etxegoien "Xamar"
Etxera bidean (Euskadi Saria 2019)
Barrenkale 56
PAMIELA

10:30 | 19:30
06 Ostirala
ainara garcia goitiandia
cómeme la flor
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 20:00
06 Ostirala
Marikita Tambourin
M. liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 20:00
06 Ostirala
Agus Barandiaran
Topa-K (Korrontzi & DJ Makala)
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 19:30
06 Ostirala
Igor Meltxor
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 19:00
06 Ostirala
Mikel Santos 'Belatz'
Gerezi garaia
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
06 Ostirala
Adrián Martín Ceregido
Novela negra
Goienkale 82
ADRIáN MARTíN. NOVELA NEGRA

10:30 | 19:00
06 Ostirala
Mikel Antza
En país extraño
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 13:30
06 Ostirala
Miren Agur Meabe
Hezurren erretura
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

10:30 | 19:00
06 Ostirala
Edorta Jimenez
Ostadarrak lurra ukitzen duen lekua
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
06 Ostirala
Hesian
Hasiera
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
06 Ostirala
Joseba Aurkenerena Barandiaran
Izena eta Izana liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 19:00
06 Ostirala
Fermin Balentzia
Fermin Balentzia. Kantuari emana
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
06 Ostirala
Eñaut Elorrieta
Irteera argiak
Artekale 43
ELKAR - ARGIAK

10:30 | 13:00
06 Ostirala
Beñat Sarasola
Deklaratzekorik ez
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

10:30 | 20:00
06 Ostirala
Kalakan
Kalakan taldearen diskoak
Goienkale 91
KALAKAN/SAROIA

10:30 | 19:30
06 Ostirala
Igor Meltxor
¡Hagan juego!
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 14:00
06 Ostirala
Iñaki Palacios
Harria
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 19:00
06 Ostirala
Charo Roquero
Historia de las mujeres en Euskal Herria
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 14:00
06 Ostirala
Kirmen Uribe
17 segundo
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

10:30 | 14:00
06 Ostirala
Edu Zelaieta
Mundutik mundua. Arabar hitzontzi baten kronikak
Barrenkale 56
PAMIELA

11:00 | 12:00
06 Ostirala
Itxaro Borda
Kripton 85 liburua
Goienkale 87

11:00 | 14:00
06 Ostirala
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
Ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

11:00 | 14:00
06 Ostirala
Ainara Maia Urroz
Pepito maiteminaren txinparta liburua
Goienkale 87

11:00 | 13:00
06 Ostirala
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

11:00 | 14:30
06 Ostirala
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

11:00 | 20:00
06 Ostirala
Karmele Jaio
Aitaren etxea
Artekale 92
ELKAR

11:00 | 14:00
06 Ostirala
Doctor Deseo
Maketoen Iraultza
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 15:00
06 Ostirala
Agurtzane Estrada
ECOS DE REALIDAD
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

11:00 | 14:00
06 Ostirala
Itxaro Borda
Susmaezinak
Artekale 82
ALBERDANIA

11:00 | 13:00
06 Ostirala
Alejandro Fernandez Aldasoro
El oso ondo
Goienkale 11
TXERTOA

11:00 | 13:00
06 Ostirala
Yurre Ugarte eta Joseba Larratxe
Joana Maiz
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

11:00 | 14:00
06 Ostirala
Goiatz Labandibar
Hori zen dena
Artekale 82
ALBERDANIA

11:00 | 14:30
06 Ostirala
Keu Agirretxea
Ura eta bakea
Artekale 62
AIRAKA

11:00 | 14:00
06 Ostirala
Ibon Martín
La danza de los tulipanes
Goienkale 74
TRAVEL BUG

11:00 | 13:00
06 Ostirala
Dani Fano
Migel Marmolen hamaika eta bat jaiotzak
Artekale 26
ASTIBERRI

11:00 | 14:00
06 Ostirala
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

11:30 | 14:00
06 Ostirala
Jasone Osoro
Eiderren egunkaria
Goienkale 14

11:30 | 14:00
06 Ostirala
Jasone Osoro
Iritsi gara!
Goienkale 13
ALAI

11:30 | 13:00
06 Ostirala
Juan Kruz Igerabide
Lo potolo
Artekale 80
ALBERDANIA

11:30 | 13:00
06 Ostirala
Iñaki Zubeldia
Zertara datoz martetarrak?
Artekale 8
IBAIZABAL

11:30 | 13:30
06 Ostirala
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

11:30 | 11:00
06 Ostirala
Ana Jaka eta Iosu Mitxelena
Astindu gorputzak
Artekale 92
ELKAR

12:00 | 13:00
06 Ostirala
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

12:00 | 13:00
06 Ostirala
Mikel Urdangarin
Hotza da NY
Artekale 45
ZART*

12:00 | 19:00
06 Ostirala
Bernardo Atxaga
Etxeak eta hilobiak
Barrenkale 57
PAMIELA

12:00 | 14:00
06 Ostirala
Patxi Zubizarreta eta Jokin Mitxelena
Goliat eta izarrak
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 13:00
06 Ostirala
Samara Velte
Nik sinesten dizut
Artekale 36
BERRIA

12:00 | 14:00
06 Ostirala
Belatz
Hotz egin duen arren
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

12:00 | 14:00
06 Ostirala
Begoña Elorrieta
Fuego amigo
Goienkale 11
TXERTOA

12:00 | 13:00
06 Ostirala
Xabi Paya eta Patxi Gallego
nori
Goienkale 39
BERTSOLARI

12:00 | 14:00
06 Ostirala
Niña Coyote eta Chico Tornado
Aitzstar
Artekale 52
BIDEAN PRODUKZIOAK

12:00 | 14:00
06 Ostirala
Patxi Zubizarreta
Korri, Kuru, korri!
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 13:00
06 Ostirala
Peio Ospital
Hainbat disko
Goienkale 90
AGORILA

12:00 | 13:30
06 Ostirala
Joxerra Bustillo
Mal de manos
Goienkale 11
TXERTOA

12:00 | 13:00
06 Ostirala
Unai Ormaetxea eta Alex Txikon
Mundu bat motxilan - Alex Txikonen menditazioak
Goienkale 28
SUA EDIZIOAK

12:30 | 14:00
06 Ostirala
Maialen Alfaro
Altxorraren bila
Artekale 92
ELKAR

12:30 | 13:30
06 Ostirala
Xabi Solano Maiza
Bi
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

13:00 | 14:00
06 Ostirala
Silvia eta Naiara
Orbanak, burbuilak eta kremazko bonbak
Goienkale 73

14:00 | 15:00
06 Ostirala
Thierry Biscary eta Kobreak taldeko musikariak
Manez B.
Goienkale 49
KALAPITA PRODUCTIONS

14:00 | 16:00
06 Ostirala
Txema Garcia-Viana
Pentaedroa
Artekale 92
ELKAR

14:30 | 17:00
06 Ostirala
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

15:00 | 20:00
06 Ostirala
Amets Arzallus Antia
Miñan
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

15:00 | 20:00
06 Ostirala
Juanjo Otxandorena
Eskuaire
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

15:00 | 17:00
06 Ostirala
Koldo Izagirre
Bertsoaren Harria
Goienkale 40
LANKU-BERTSOZALE ELKARTEA

15:00 | 20:00
06 Ostirala
Oreka TX
Koklea
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

15:00 | 17:00
06 Ostirala
Lander Zurutza Sunsundegi
Lezoko toponimia liburua
Goienkale 87

15:00 | 20:00
06 Ostirala
Jordi Cantavella / Luix Martinez / Elsa Novelle
Umorea koleraren garaian
Goienkale 64
BRIXTON RECORDS

16:00 | 19:00
06 Ostirala
Ruben Sanchez
Hondarrak
Barrenkale 9
TXALAPARTA

16:00 | 20:00
06 Ostirala
Mad Muasel
Vualah!
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 17:00
06 Ostirala
Sutan
A-B
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 20:00
06 Ostirala
Revolta Permanent
Lobotomiak
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

16:00 | 20:00
06 Ostirala
Sua
Ordu beltzak
Artekale 62
AIRAKA

16:00 | 19:00
06 Ostirala
Xabier Berasaluze "Leturia"
Tarrapatan
Artekale 39
ELKAR

16:00 | 20:00
06 Ostirala
Keu Agirretxea
Ura eta bakea
Artekale 62
AIRAKA

16:00 | 19:00
06 Ostirala
Ibon Martín
Oninen abenturak
Goienkale 75
TRAVEL BUG

16:00 | 19:00
06 Ostirala
Mikel Urdangarin
Hotza da NY
Artekale 45
ZART*

16:00 | 20:00
06 Ostirala
Onki Xin
After-egon
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 19:00
06 Ostirala
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
Ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

16:00 | 20:00
06 Ostirala
Afrika
Nomada
Artekale 62
AIRAKA

16:00 | 20:00
06 Ostirala
Agurtzane Estrada
ECOS DE REALIDAD
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:00 | 17:00
06 Ostirala
Benito Lertxundi
Diskak eta liburuak
Goienkale 55
KANTAITA ENEA

16:00 | 18:00
06 Ostirala
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:30 | 18:30
06 Ostirala
Yurre Ugarte eta Joseba Larratxe
Joana Maiz
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

16:30 | 18:30
06 Ostirala
Miren Agur Meabe
Katta bilduma
Artekale 92
ELKAR

16:30 | 20:00
06 Ostirala
Iñaki Urdangarin
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:30 | 20:00
06 Ostirala
Unai Elorriaga
Iturria
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

16:30 | 11:00
06 Ostirala
Aintzane Usandizaga
Kabitu Ezina
Artekale 92
ELKAR

16:30 | 20:00
06 Ostirala
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

17:00 | 20:00
06 Ostirala
Mikel Valverde
Zank eta Zoe - -jainko jainkosen lasterketa
Artekale 92
ELKAR

17:00 | 19:00
06 Ostirala
Vivim del Cuentu
Txilinbuelta bilduma
Artekale 8
IBAIZABAL

17:00 | 19:00
06 Ostirala
Joxemari Iturralde
«Jamaikako neska» nobela
Barrenkale 56
PAMIELA

17:00 | 20:00
06 Ostirala
Beñat Sarasola
Deklaratzekorik ez
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

17:00 | 19:00
06 Ostirala
xabier gutierrez
de entre el humo
Goienkale 23
ELKAR BANAKETA

17:00 | 20:00
06 Ostirala
Kirmen Uribe
17 segundo
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

17:00 | 19:00
06 Ostirala
Dani Fano
Migel Marmolen hamaika eta bat jaiotzak
Artekale 26
ASTIBERRI

17:00 | 20:00
06 Ostirala
Saroa BIkandi eta Maria Uriarte
Azalerako IPuinak Cd a
Goienkale 72

17:00 | 18:00
06 Ostirala
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

17:00 | 19:00
06 Ostirala
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

17:00 | 20:00
06 Ostirala
Olatz Zugasti
Orion zuzenean
Goienkale 55
KANTAITA ENEA

17:00 | 19:00
06 Ostirala
elene lizarralde
el silencio de clara lyndon
Goienkale 23
ELKAR BANAKETA

17:30 | 19:30
06 Ostirala
Xabi Paya eta Patxi Gallego
Nori
Goienkale 39
BERTSOLARI

17:30 | 20:00
06 Ostirala
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

17:30 | 20:00
06 Ostirala
Ainize Madariaga Muthular
Komunitatea hats-bahiturik. Hiztunaren trauma: diagnosia eta paliatiboak
Barrenkale 32
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

17:30 | 20:00
06 Ostirala
Javier Sagastiberri
Una tumba sin nombre
Goienkale 108
EREIN

18:00 | 20:00
06 Ostirala
Xabi Solano Maiza
Bi
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

18:00 | 20:00
06 Ostirala
Arkada Social
No retorno
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

18:00 | 19:00
06 Ostirala
Harkaitz Cano
Abesti Bat Gutxiago
Artekale 45
ZART*

18:00 | 19:00
06 Ostirala
Unidad Alavesa
San Danetio - CD berria
Artekale 61
GOR MUSIKA

18:30 | 19:30
06 Ostirala
Antton Kazabon eta Jokin Mitxelena
Hainbat liburu
Goienkale 20
MEZULARI

18:30 | 20:00
06 Ostirala
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

19:00 | 20:00
06 Ostirala
Gontzal Mendibil
Bittor eta Biok
Artekale 46
TORI

19:00 | 20:00
06 Ostirala
Sutan
A-B
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

10:30 | 19:00
07 Larunbata
Lucía Baskaran
Gorputz madarikatuak
Artekale 82
ALBERDANIA

10:30 | 14:00
07 Larunbata
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

10:30 | 19:30
07 Larunbata
Igor Meltxor
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 14:00
07 Larunbata
Edorta Jimenez
Ostadarrak lurra ukitzen duen lekua
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 14:00
07 Larunbata
Samara Velte
Yo sí te creo
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
07 Larunbata
Adrián Martín Ceregido
Novela negra
Goienkale 82
ADRIáN MARTíN. NOVELA NEGRA

10:30 | 19:00
07 Larunbata
Tupust! kolektiboko kideak
Tupust!
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
07 Larunbata
ETS (En Tol Sarmiento)
Aukera Berriak
Artekale 53
EN TOL SARMIENTO

10:30 | 20:00
07 Larunbata
Joseba Aurkenerena Barandiaran
Izena eta Izana liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 19:00
07 Larunbata
Sabino Cuadra
¡No os importe matar!
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 14:00
07 Larunbata
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

10:30 | 19:30
07 Larunbata
Igor Meltxor
¡Hagan juego!
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 12:30
07 Larunbata
Antonio Molina
MUJER ANDALUZA NACIDA PARA SUFRIR
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

10:30 | 13:00
07 Larunbata
Amets Arzallus Antia
Miñan
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

10:30 | 19:00
07 Larunbata
Juantxo Skalari
JSK. Memorias de kalle y tren
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 14:00
07 Larunbata
Kirmen Uribe
17 segundo
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

10:30 | 20:00
07 Larunbata
Jakoba Errekondo
Bizi Baratzea
Artekale 30
ARGIA

10:30 | 20:00
07 Larunbata
Karmele Jaio
Aitaren Etxea
Artekale 92
ELKAR

10:30 | 19:00
07 Larunbata
Jakue Pascual
El juguete de Mari
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 19:00
07 Larunbata
Antonio Palomar
La dieta del cerebro
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
07 Larunbata
Agus Barandiaran
Korrontzi Dantzan
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 14:00
07 Larunbata
Ruben Sanchez
Hondarrak
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
07 Larunbata
Ruper Ordorika
Kafe Antzokian
Artekale 42
ELKAR

10:30 | 14:00
07 Larunbata
Mari Romero
La casa de la Buhardilla liburua
Goienkale 73

10:30 | 19:00
07 Larunbata
Iñaki Egaña
Historia vasca de la humanidad
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 12:00
07 Larunbata
Jose Antonio Azpiazu
Una historia de la pelota
Goienkale 11
TXERTOA

10:30 | 14:00
07 Larunbata
Ibon Martín
La danza de los tulipanes
Goienkale 74
TRAVEL BUG

10:30 | 19:30
07 Larunbata
ainara garcia goitiandia
cómeme la flor
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 14:00
07 Larunbata
Saroa Bikandi eta Maria Uriarte
Azalerako IPuinak Cd a
Goienkale 72

10:30 | 17:00
07 Larunbata
Oreka TX
Koklea
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

10:30 | 20:00
07 Larunbata
Marikita Tambourin
M. liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 20:00
07 Larunbata
Agus Barandiaran
Topa-K (Korrontzi & DJ Makala)
Goienkale 63
KORRONTZI

11:00 | 13:00
07 Larunbata
Xabier Olaso
Shan eta Shen
Artekale 8
IBAIZABAL

11:00 | 13:00
07 Larunbata
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

11:00 | 14:00
07 Larunbata
Revolta Permanent
Lobotomiak
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:30
07 Larunbata
Mad Muasel
Vualah!
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

11:00 | 14:30
07 Larunbata
Keu Agirretxea
Ura eta bakea
Artekale 62
AIRAKA

11:00 | 13:00
07 Larunbata
Ignacio Gotita
Paintings
Barrenkale 18
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

11:00 | 12:30
07 Larunbata
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

11:00 | 14:30
07 Larunbata
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

11:00 | 13:00
07 Larunbata
Joan Mari Torrealdai
De la hoguera al lapiz rojo
Goienkale 11
TXERTOA

11:00 | 14:00
07 Larunbata
Alfontso Gartziandia
Itsu kolpeka
Artekale 82
ALBERDANIA

11:00 | 13:00
07 Larunbata
Josema Azpeitia
Rutas y restaurantes con encanto de gipuzkoa
Goienkale 28
SUA EDIZIOAK

11:00 | 13:30
07 Larunbata
Yurre Ugarte eta Joseba Larratxe
Joana Maiz
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

11:00 | 13:00
07 Larunbata
Andoni Egaña
Houston, arazo txiki bat daukagu!
Goienkale 40
LANKU-BERTSOZALE ELKARTEA

11:00 | 14:00
07 Larunbata
José Javier Abásolo
El juramento de Whitechapel
Goienkale 109
EREIN

11:00 | 13:00
07 Larunbata
Xabier Olaso
Iker ikerlaria eta fantasia liburua
Artekale 8
IBAIZABAL

11:00 | 14:30
07 Larunbata
Agurtzane Estrada
ECOS DE REALIDAD
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

11:00 | 19:00
07 Larunbata
Anjel Lertxundi
Itzuliz usu begiak
Artekale 82
ALBERDANIA

11:00 | 14:00
07 Larunbata
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

11:00 | 14:30
07 Larunbata
Arkada Social
No retorno
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

11:00 | 13:00
07 Larunbata
Juan Ibarrondo
Recuerdos de marzo
Goienkale 11
TXERTOA

11:00 | 14:30
07 Larunbata
Sua
Ordu beltzak
Artekale 62
AIRAKA

11:00 | 13:00
07 Larunbata
alaitz leceaga
las hijas de la tierra
Goienkale 23
ELKAR BANAKETA

11:00 | 13:00
07 Larunbata
Dani Fano
Migel Marmolen hamaika eta bat jaiotzak
Artekale 26
ASTIBERRI

11:30 | 13:30
07 Larunbata
Jordi Cantavella / Luix Martinez / Elsa Novelle
Umorea koleraren garaian
Goienkale 64
BRIXTON RECORDS

11:30 | 14:00
07 Larunbata
Ramon Saizarbitoria
Miren eta erromantizismoa
Goienkale 108
EREIN

11:30 | 14:00
07 Larunbata
Juan Carlos Etxegoien "Xamar"
Etxera bidean (Euskadi Saria 2019)
Barrenkale 56
PAMIELA

11:30 | 14:00
07 Larunbata
Irati Elorrieta
Neguko argiak (Euskadi Literatura Saria 2019)
Barrenkale 57
PAMIELA

12:00 | 14:00
07 Larunbata
Patxi Zubizarreta eta Jokin Mitxelena
Goliat eta izarrak
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 18:00
07 Larunbata
Yolanda Arrieta
Ataria
Barrenkale 52
DENONARTEAN

12:00 | 18:00
07 Larunbata
Fernando Mikelarena
«La [des]memoria de los vencedores»
Barrenkale 54
PAMIELA

12:00 | 19:00
07 Larunbata
Bernardo Atxaga
Etxeak eta hilobiak
Barrenkale 57
PAMIELA

12:00 | 19:00
07 Larunbata
Doctor Deseo
Maketoen Iraultza
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

12:00 | 13:00
07 Larunbata
Thierry Biscary
Manez B.
Goienkale 49
KALAPITA PRODUCTIONS

12:00 | 14:00
07 Larunbata
Sol Antolín
ENTREMESES PARA LA INFANCIA
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

12:00 | 16:00
07 Larunbata
Yolanda Arrieta
Ataria
Barrenkale 52
DENONARTEAN

12:00 | 13:00
07 Larunbata
Gontzal Mendibil
Bittor eta Biok
Artekale 46
TORI

12:00 | 13:00
07 Larunbata
Iñaki Martiarena, 'Mattin'.
'Ba al zatoz?'- Belardoren komiki liburua.
Artekale 37
BERRIA

12:00 | 14:00
07 Larunbata
Xabi Paya eta Patxi Gallego
Nori
Goienkale 39
BERTSOLARI

12:00 | 13:00
07 Larunbata
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

12:00 | 14:00
07 Larunbata
Patxi Zubizarreta
Korri, Kuru, korri!
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 11:00
07 Larunbata
Kike Amonarriz
Euskararen bidegurutzetik
Artekale 92
ELKAR

12:00 | 20:00
07 Larunbata
Hesian
Hasiera
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

12:30 | 14:30
07 Larunbata
Miren Amuriza
Basa
Artekale 92
ELKAR

13:00 | 14:00
07 Larunbata
Yogurinha Borova
Sentipenak askatu -CD
Artekale 61
GOR MUSIKA

13:00 | 14:00
07 Larunbata
Xabi Solano Maiza
Bi
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

13:30 | 11:00
07 Larunbata
Dupla
Folkore
Artekale 52
BIDEAN PRODUKZIOAK

13:30 | 15:00
07 Larunbata
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

14:00 | 15:00
07 Larunbata
Bego Goitia
Kaka Dantzaria ipuina
Goienkale 72

14:30 | 17:00
07 Larunbata
Maite eta Jon Errasti
Herensugeen Itzulera
Goienkale 72

15:30 | 17:00
07 Larunbata
Ibon Martín
Oninen abenturak
Goienkale 75
TRAVEL BUG

15:30 | 18:30
07 Larunbata
Pello Añorga
Ametsen Basoa
Artekale 92
ELKAR

16:00 | 18:00
07 Larunbata
Arkada Social
No retorno
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 20:00
07 Larunbata
Sua
Ordu beltzak
Artekale 62
AIRAKA

16:00 | 18:00
07 Larunbata
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

16:00 | 20:00
07 Larunbata
Agurtzane Estrada
ECOS DE REALIDAD
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:00 | 11:00
07 Larunbata
Kattalin Miner
Moio - Gordetzea ezinezkoa zen
Artekale 92
ELKAR

16:00 | 20:00
07 Larunbata
Onki Xin
After-egon
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 18:00
07 Larunbata
Xabi Solano Maiza
Bi
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 19:00
07 Larunbata
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

16:00 | 20:00
07 Larunbata
Dientes de Luna
Atmosfera
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

16:00 | 20:00
07 Larunbata
Afrika
Nomada
Artekale 62
AIRAKA

16:00 | 18:00
07 Larunbata
Xabier Etxeberria
Txoria nintzela
Artekale 92
ELKAR

16:00 | 17:30
07 Larunbata
Patxi Zubizarreta
Julien Vinsonen hegaldia
Artekale 82
ALBERDANIA

16:30 | 20:00
07 Larunbata
Beñat Sarasola
Deklaratzekorik ez
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

16:30 | 18:30
07 Larunbata
Iñigo Astiz eta Maite Mutuberria
Joemak eta polasak
Artekale 92
ELKAR

16:30 | 20:00
07 Larunbata
Iñaki Urdangarin
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:30 | 20:00
07 Larunbata
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

16:30 | 19:30
07 Larunbata
Xabi Paya eta Patxi Gallego
Nori
Goienkale 39
BERTSOLARI

16:30 | 19:00
07 Larunbata
Harriet, Alex Macho eta Garluk
Lotsa eta Ahaztea
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

17:00 | 19:30
07 Larunbata
José Javier Abásolo
El juramento de Whitechapel
Goienkale 109
EREIN

17:00 | 18:30
07 Larunbata
Ibon Martin
La danza de los tulipanes
Goienkale 23
ELKAR BANAKETA

17:00 | 19:00
07 Larunbata
Amaya Alvarez
BESTEAK EZ BEZALAKO BIDAIA
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

17:00 | 19:00
07 Larunbata
Vivim del Cuentu
Txilinbuelta bilduma
Artekale 8
IBAIZABAL

17:00 | 19:00
07 Larunbata
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

17:00 | 19:00
07 Larunbata
Maider Zabalegi
Bidean
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

17:00 | 20:00
07 Larunbata
Juanjo Otxandorena
Eskuaire
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

17:00 | 20:00
07 Larunbata
Amets Arzallus Antia
Miñan
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

17:30 | 20:00
07 Larunbata
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

17:30 | 18:30
07 Larunbata
Antso Azkarra. Tomas Zumalakarregi. Andoni
Napardeath
Goienkale 73

18:00 | 20:00
07 Larunbata
Mad Muasel
Vualah!
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

18:00 | 19:00
07 Larunbata
Gontzal Mendibil
Bittor eta Biok
Artekale 46
TORI

18:00 | 20:00
07 Larunbata
Juan Infante
El precio del silencio
Goienkale 108
EREIN

18:00 | 20:00
07 Larunbata
Keu Agirretxea
Ura eta bakea
Artekale 62
AIRAKA

18:00 | 20:00
07 Larunbata
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

18:00 | 20:00
07 Larunbata
Joana Ziganda eta Iker Uribe
Xaxardi
Goienkale 73

18:00 | 20:00
07 Larunbata
Kirmen Uribe
17 segundo
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

18:30 | 19:00
07 Larunbata
Dani Fano
Migel Marmolen hamaika eta bat jaiotzak
Artekale 26
ASTIBERRI

18:30 | 20:00
07 Larunbata
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

18:30 | 20:00
07 Larunbata
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

18:30 | 20:00
07 Larunbata
Ibon Martín
La danza de los tulipanes
Goienkale 74
TRAVEL BUG

10:30 | 19:00
08 Igandea
Iñaki Egaña
Historia vasca de la humanidad
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 14:00
08 Igandea
Patxi Angulo Martin
Zaldiaren jokoak. Xakeen hisoria bat
Goienkale 73

10:30 | 12:00
08 Igandea
Juanjo Otxandorena
Eskuaire
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

10:30 | 11:00
08 Igandea
Jon Iñaki Lasa
«Pertsonaiak» poema liburua
Barrenkale 57
PAMIELA

10:30 | 20:00
08 Igandea
Dientes de Luna
Atmosfera
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 19:30
08 Igandea
ainara garcia goitiandia
cómeme la flor
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 13:00
08 Igandea
Eneko Barberena
Afrikanerrak
Artekale 92
ELKAR

10:30 | 20:00
08 Igandea
Marikita Tambourin
M. liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 20:00
08 Igandea
Agus Barandiaran
Topa-K (Korrontzi & DJ Makala)
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 19:00
08 Igandea
Sabino Cuadra
¡No os importe matar!
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 13:30
08 Igandea
Jose Mari Sarasola
Zure Bihotzean
Goienkale 72

10:30 | 19:30
08 Igandea
Igor Meltxor
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 20:00
08 Igandea
Agus Barandiaran
Korrontzi Dantzan
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 19:00
08 Igandea
Antonio Palomar
La dieta del cerebro
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
08 Igandea
Adrián Martín Ceregido
Novela negra
Goienkale 82
ADRIáN MARTíN. NOVELA NEGRA

10:30 | 20:00
08 Igandea
Joseba Aurkenerena Barandiaran
Izena eta Izana liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 17:00
08 Igandea
Maider Zabalegi
Bidean
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 19:30
08 Igandea
Igor Meltxor
¡Hagan juego!
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 12:00
08 Igandea
Alos Quartet
Lau
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

10:30 | 14:00
08 Igandea
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
Ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

10:30 | 13:30
08 Igandea
Karmele Jaio
Aitaren etxea
Artekale 92
ELKAR

10:30 | 20:00
08 Igandea
Jakoba Errekondo
Bizi Baratzea
Artekale 30
ARGIA

10:30 | 12:00
08 Igandea
Laura Vara Jimenez, Maria Ruiz Torrado, Oihana Etxebarrieta
Argi-izpiak txarrantxen artean
Barrenkale 32
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

11:00 | 14:00
08 Igandea
José Javier Abásolo
El juramento de Whitechapel
Goienkale 109
EREIN

11:00 | 13:30
08 Igandea
Pello Zabala
Natura labur mintzo
Artekale 82
ALBERDANIA

11:00 | 14:00
08 Igandea
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

11:00 | 14:00
08 Igandea
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

11:00 | 13:30
08 Igandea
Harriet, Alex Macho eta Garluk
Lotsa eta Ahaztea
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

11:00 | 13:00
08 Igandea
Julen Alonso
Sutan dantzan
Artekale 52
BIDEAN PRODUKZIOAK

11:00 | 12:30
08 Igandea
Ibon Martin
La danza de los tulipanes
Goienkale 23
ELKAR BANAKETA

11:00 | 13:30
08 Igandea
Lorea Agirre Dorronsoro eta Idurre Eskisabel Larrañaga
Trikua esnatu da
Barrenkale 49
SUSA LITERATURA

11:00 | 13:00
08 Igandea
Dani Fano
Migel Marmolen hamaika eta bat jaiotzak
Artekale 26
ASTIBERRI

11:00 | 14:30
08 Igandea
Sua
Ordu beltzak
Artekale 62
AIRAKA

11:00 | 14:30
08 Igandea
Agurtzane Estrada
ECOS DE REALIDAD
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

11:00 | 13:00
08 Igandea
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

11:00 | 17:00
08 Igandea
Maite eta Jon Errasti
Herensugeen Itzulera
Goienkale 72

11:30 | 13:30
08 Igandea
Ascension Badiola
Individuas peligrosas
Goienkale 11
TXERTOA

11:30 | 13:00
08 Igandea
Juan Kruz Igerabide
Lo potolo
Artekale 80
ALBERDANIA

11:30 | 20:00
08 Igandea
ETS (En Tol Sarmiento)
Aukera Berriak
Artekale 53
EN TOL SARMIENTO

11:30 | 14:00
08 Igandea
Joxemari Iturralde
Jamaikako neska
Barrenkale 57
PAMIELA

12:00 | 14:00
08 Igandea
Aintzane Usandizaga, Asier Iturralde
«Etxe honetan» album ilustratua
Barrenkale 59
PAMIELA

12:00 | 13:00
08 Igandea
Thierry Biscary
Manez B.
Goienkale 49
KALAPITA PRODUCTIONS

12:00 | 14:00
08 Igandea
Doctor Deseo
Maketoen Iraultza
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

12:00 | 20:00
08 Igandea
Oreka TX
Koklea
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

12:00 | 19:00
08 Igandea
Juan Carlos Etxegoien "Xamar"
Etxera bidean (Euskadi Saria 2019)
Barrenkale 56
PAMIELA

12:00 | 14:00
08 Igandea
Mari Luz Esteban
«Andrezaharraren manifestua» poema liburua
Barrenkale 58
PAMIELA

12:00 | 13:00
08 Igandea
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

12:00 | 14:00
08 Igandea
Juan Kruz Igerabide
Iluneko Argi
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 14:00
08 Igandea
Aritz Gorrotxategi
Amua
Artekale 92
ELKAR

12:00 | 14:00
08 Igandea
Koldo Izagirre
Bertsoaren Harria
Goienkale 40
LANKU-BERTSOZALE ELKARTEA

12:30 | 14:30
08 Igandea
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

12:30 | 14:00
08 Igandea
Rafa Egiguren
Txipiroiak bere beltzean
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

13:00 | 11:00
08 Igandea
Dantzatu, madarikatuok!
Assata
Artekale 52
BIDEAN PRODUKZIOAK

13:00 | 14:00
08 Igandea
Ibil Bedi
Berandu baina garaiz - CD berria
Artekale 61
GOR MUSIKA

13:30 | 15:30
08 Igandea
Ione Gorostarzu
Ez da erditzea
Artekale 92
ELKAR

14:00 | 16:00
08 Igandea
Pauline eta Juliette
Hainbat disko
Goienkale 90
AGORILA

14:00 | 17:00
08 Igandea
Saroa Bikandi eta Maria Uriarte
Azalerako IPuinak Cd a
Goienkale 72

14:30 | 19:00
08 Igandea
Revolta Permanent
Lobotomiak
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

15:00 | 20:00
08 Igandea
Jordi Cantavella / Luix Martinez / Elsa Novelle
Umorea koleraren garaian
Goienkale 64
BRIXTON RECORDS

15:00 | 17:00
08 Igandea
Jimmy Arrabit
Mixu Sustraiak
Goienkale 90
AGORILA

16:00 | 19:00
08 Igandea
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

16:00 | 18:30
08 Igandea
Iñaki Urdangarin
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:00 | 18:00
08 Igandea
Xabi Solano Maiza
Bi
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 18:00
08 Igandea
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 19:00
08 Igandea
Harriet, Alex Macho eta Garluk
Lotsa eta Ahaztea
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

16:00 | 18:00
08 Igandea
Mad Muasel
Vualah!
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 18:00
08 Igandea
Onki Xin
After-egon
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:30 | 19:00
08 Igandea
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

17:00 | 18:00
08 Igandea
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

17:00 | 19:00
08 Igandea
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

17:00 | 20:00
08 Igandea
Ane Odriozola
El secreto de Gibola
Goienkale 73

17:00 | 20:00
08 Igandea
Castillo Suarez
Irautera
Artekale 92
ELKAR

17:30 | 11:00
08 Igandea
Carlos Egia
La leyenda del desierto
Goienkale 11
TXERTOA

17:30 | 20:00
08 Igandea
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

18:00 | 20:00
08 Igandea
Joana Ziganda eta Iker Uribe
Xaxardi
Goienkale 73